Ako si zväčšiť penis sódou

spôsoby použitia sódy bikarbóny na zväčšenie penisu

Ak hľadáte spôsoby, ako si zväčšiť penis sódou bikarbónou, nie ste spokojní s veľkosťou svojho mužstva.

Aby ste sa vyhli drastickým opatreniam, stojí za to použiť techniky odporúčané liečiteľmi, ktoré môžu zväčšiť penis a eliminovať psychologický komplex.

Ako zväčšiť penis sodou

Pred domácimi zákrokmi na zväčšenie hrúbky alebo dĺžky penisu je potrebné vykonať predbežnú prípravu. Mali by ste použiť niekoľko odporúčaní:

 1. Kúpte si veľké vrecko sódy bikarbóny. Nepokúšajte sa ušetriť peniaze, nájdite drahý variant, ktorý neobsahuje nečistoty.
 2. Určite vyskúšajte alergiu na sódu bikarbónu. Nerobte to tak, že si namočíte penis sódou bikarbónou. To si vyžaduje zvlhčenie záhybu lakťa a následné nanesenie malého množstva produktu. Po hodine sa pozrite na stav pokožky: ak nie je začervenanie alebo svrbenie, môžete začať experimentovať s čajovou sódou.
 3. Mužský člen musí byť pripravený na terapiu, najskôr ju naparte vlažnou vodou. Vykonajte postup pomocou textilného kompresie.
 4. Pripravte si ďalšie masážne prísady na zmenu veľkosti mužnosti (ak je to potrebné v odporúčanom recepte na zväčšenie penisu doma).
 5. Aby bola manipulácia čo najpohodlnejšia, pri zväčšovaní penisu čajovou sódou si dajte do zásoby hygienické vložky, suché aj mokré, ktoré pomáhajú rýchlo odstrániť prebytočnú sódu z epidermy a slizníc.

Otázka: Funguje sóda bikarbóna s vákuovou pumpou?

Odpoveď: Áno. Najskôr naneste produkt na penis, potom k nemu pripevnite pumpu podľa pokynov. Vďaka kombinácii techník je výsledok výrazne vylepšený.

Príprava na zväčšenie penisu pomocou sódy

Keď zisťujete, či sóda bikarbóna môže zvýšiť váš penis, mali by ste preskúmať rôzne spôsoby, ako môžete produkt používať:

 1. Naneste olivový olej na povrch penisu - úplne zjemní jemnú pokožku. Potom prichádza na rad používanie sódy. Musí sa nanášať jemnými masážnymi pohybmi. Je potrebné, aby manipulácia pokračovala niekoľko minút, potom zvyšnú sódu dôkladne opláchnite vodou a namažte penis zvlhčovačom, ktorý pomáha predchádzať podráždeniu.
 2. Zvyšuje sóda bikarbóna penis, keď je v pare? Áno, je to účinný spôsob, ako okamžite zvýšiť svoju dôstojnosť. Ako používať sódu bikarbónu v tejto verzii? Zrieďte 1 polievkovú lyžičku. l. látky v teplej vode (stačí 1 liter tekutiny). Vložte pohlavný orgán do kúpeľa na štvrtinu hodiny. Po ukončení procedúry umyte zvyšky kompozície, naneste hydratačný krém.
 3. Ako prostriedok na zväčšenie penisu sa odporúča používať sódu s medom a výrobky sa miešajú v rovnakých pomeroch. Naneste masť na pohlavné orgány, počkajte niekoľko minút a potom masírujte penis rukami. Takýto recept okrem zväčšenia veľkosti zvyšuje citlivosť na čele orgánu, čo je užitočné pred sexuálnym kontaktom na zvýšenie vnemov.

Pozor!Na dosiahnutie maximálnej účinnosti je potrebný tekutý prírodný včelí produkt. Syntetický med je na to zlý.

O tom, ako sóda bikarbóna ovplyvňuje mužstvo, už bolo napísaných veľa článkov. Sódové kompresie sú osvedčenou voľbou na zväčšenie veľkosti penisu. Pripravte silné riešenie (1 polievková lyžica na pohár mierne zohriatej vody). Ponorte do nej gázu, potom zabaľte penis handričkou a počkajte päť minút. Použitím tejto techniky bude zaručené, že sa zväčšia pohlavné orgány!

Otázka: Ako používať sódu bikarbónu pri kúpeli? Je pravda, že tento postup zväčšuje veľkosť penisu?

Odpoveď: Ak chcete dosiahnuť výsledky v príjemnom prostredí, mali by ste si pridať sódu priamo do kúpeľa. Prípravok zvýši citlivosť hlavy a umožní vám ušetriť čas počas úpravy vody.

Sedíte v kúpeľni a jemnými ťahmi predĺžite penis. Za týmto účelom uchopte orgán dvoma prstami, ktoré sa pohybujú smerom k hlave. Nevyhnutný stav: žiadna bolesť, pocit pálenia alebo iné nepríjemné pocity. Ak sa tento stav pozoruje, zastavte postup. Technika napínania penisu v kúpeľni je vynikajúcou možnosťou na zabezpečenie správneho fungovania ciev.

Ako sóda účinkuje pri zvyšovaní mužského orgánu

Aby ste pochopili, prečo je sóda bikarbóna vhodná na zvýšenie mužskej dôstojnosti, musíte si trochu uvedomiť prospešné vlastnosti produktu:

 1. Sóda poskytuje lokálne podráždenie pokožky, čo vyvoláva aktiváciu krvného obehu. Penis potom dočasne opuchne.
 2. Potom sa erekcia zintenzívni, čo je dôležité pri niektorých intímnych problémoch.
 3. Látka poskytuje rýchle výsledky. Použitím ľubovoľného receptu môžete dosiahnuť okamžité zväčšenie penisu, čo vášho sexuálneho partnera príjemne prekvapí.
 4. Skutočné zvýšenie mužskej dôstojnosti nastáva bez použitia piluliek alebo chirurgického zákroku.
 5. Látka je lacná a ľahko sa dá zohnať.

Je pravda, že sóda zvyšuje penis

Otázka: Je pravda, že si môžete zväčšiť penis sódou? Je reálne zväčšiť reprodukčný orgán touto látkou?

Odpoveď: Áno, je pravda, že sóda bikarbóna robí s genitáliami zázraky. Hydrogenuhličitan sodný je vynikajúce riedidlo krvi, ktoré pomáha pri gymnastike zameranej na rast penisu.

Kvapalná krv sa aktívne distribuuje v urogenitálnom systéme. Látka zabraňuje pravdepodobnosti vzniku krvných zrazenín, ktoré sú komplikáciami pri masážnych cvičeniach.

Ako používať sódu na zväčšenie mužského orgánu

Ako správne používať látku na zväčšenie penisu sa dozviete nielen z publikácií, ale aj z recenzií mužov na internete, ktorí túto techniku ​​uplatnili v praxi.

Zväčšenie penisu hydrogenuhličitanom sodným je účinným opatrením, hoci problém dočasne rieši. Soda nie je schopná napraviť vrodené abnormality, ale umožňuje vám posilniť erekciu počas pohlavného styku.