Najlepšie spôsoby, ako si zväčšiť penis doma

ako zväčšiť člena doma

Mnoho žien si je istých, že veľkosť ľudskej dôstojnosti nemá v milostných vzťahoch kľúčový význam. Ale v niektorých prípadoch môžu veľmi malé rozmery penisu veľmi ovplyvniť intímny život, a to nie najlepším spôsobom.

Je realistické zväčšiť si penis doma? Alebo sa budete musieť uspokojiť s rozmermi, ktoré poskytuje matka príroda?

Aké účinné sú metódy domáceho zväčšenia?

Člen stále rastie až do veku 20 rokov. A hoci sa rast časom zastaví, moderná realita umožňuje proces úpravy tohto orgánu. Zväčšenie penisu doma je veľmi skutočná úloha.

Muži, ktorí nie sú spokojní s veľkosťou svojej dôstojnosti alebo nedosiahli požadovaný výsledok v procese aplikácie domácich techník, sa môžu uchýliť k alternatívnym metódam zväčšenia penisu. Patrí sem transplantácia svalového tkaniva penisu chirurgickým zákrokom. Tento postup je dosť komplikovaný a nákladný. Po operácii navyše čaká dlhé rehabilitačné obdobie. Táto metóda zväčšenia je použiteľná iba v najkritickejších prípadoch.

Existuje veľké množstvo špeciálnych metód a techník vyvinutých na účely zväčšenia. Muž si môže zvoliť iba najvýhodnejšie a najvhodnejšie pre konkrétny prípad. Môžete si napríklad zvýšiť dôstojnosť bez toho, aby ste opustili domov, prečítaním niekoľkých tematických videonávodov, ktoré nájdete na internete. Alebo použite široko inzerované pilulky, gély, masti, injekcie atď.

Je samozrejme nepravdepodobné, že bude možné dosiahnuť pôsobivé parametre dôstojnosti pornohercov a filmov žánru „erotika“. Zvyšovanie vlastnej sebaúcty a stúpanie v očiach partnera je však úplne uskutočniteľná úloha.

Okrem toho väčšina z nasledujúcich metód zväčšenia penisu pomáha nielen zmeniť veľkosť penisu, ale môže tiež pomôcť zachovať a zlepšiť erektilnú funkciu v budúcnosti.

Zväčšenie penisu masťami, krémami alebo gélmi

Ako ukazuje prax, gélové alebo krémové výrobky sú najúčinnejšie z hľadiska zväčšenia penisu. Princíp ich pôsobenia spočíva v rozšírení krvných ciev penisu a prietoku krvi do mužského orgánu.

Ľudové spôsoby zvyšovania

ľudové lieky na zväčšenie penisu

Z obrovskej škály metód na zväčšenie falusu doma je samozrejme užitočnejšie zvoliť také, ktoré pôsobia na telo bez vedľajších účinkov a bez poškodenia orgánov a systémov. Z tohto dôvodu si muži, ktorí chcú zvýšiť svoju dôstojnosť, vyberajú ľudové metódy. Recepty tradičnej medicíny muži už dlho používajú na oživenie pôvodnej sily a na úpravu veľkosti penisu.

Zväčšenie penisu ľudovými prostriedkami je starostlivá a nie rýchla záležitosť. Správny prístup však sľubuje pozitívne výsledky bez poškodenia zdravia. Základom takejto terapie sú infúzie, odvary a bylinné zmesi. Mali by sa konzumovať v dávkach a opatrne, aby sa zabezpečila alergia na jednu zo zložiek produktu.

Nasledujúce byliny a produkty sa považujú za najefektívnejšie z hľadiska zväčšenia penisu:

 1. tymian.Zlepšuje stav tela ako celku a urogenitálneho systému zvlášť. Na prípravu liekov sa používajú listy a stonky kvetenstva, korene nie sú na tento účel vhodné. Základný recept odporúča zaliať 100 g tymiánu pohárom vriacej vody. Súčasnú, ochladenú a exprimovanú tekutinu používam dvakrát denne do pol pohára.
 2. palina.Komponentné zloženie rastliny brzdí rozvoj zápalu a má stimulačný účinok na funkčnosť obehového systému, čo prispieva k rozšíreniu penisu. Ak chcete pripraviť vývar, vezmite 5 g paliny a nalejte 1 liter studenej vody. Nápoj varený 10 minút sa ochladí, dekantuje a každý deň sa užíva v pohári. Táto liečba tonizuje krvné cievy, čo spôsobí, že sa penis natiahne a naplní sa krvou.
 3. cesnak.Je považovaný za uznávaný afrodiziakálny produkt, ktorý môže zvyšovať mužské libido. Okrem toho s jeho pomocou môžete efektívne zväčšiť penis presne doma. Produkt sa najlepšie konzumuje vo forme tinktúry - nasekaný cesnak (10 strúčikov) zalejeme 0, 5 l alkoholu a poriadne premiešame. Zmes sa infúziou podáva 10 dní a užíva sa každý deň v 20 kvapkách po dobu jedného mesiaca.
 4. šťava z aloe.Silný stimulátor bioprocesu, ktorý má priaznivý vplyv na systémy tela. Výroba tinktúry na zväčšenie mužského penisu nie je príliš náročná. Nalejte 0, 5 l vysoko kvalitnej vodky do vhodnej nádoby a pridajte do nej niekoľko lyžíc medu a nasekané listy aloe (500 g). Tinktura sa posiela na chladné miesto po dobu 7 týždňov. Hotový výrobok sa užíva jednu hodinu pred jedlom 3-4 krát denne.

Extender, ktorý vám pomôže

predlžovač zväčšenia penisu

Extender je moderné zariadenie, ktoré je veľmi populárne medzi mužmi, ktorí si chcú doma zväčšiť penis a zmeniť jeho dĺžku a priemer.

Takéto zariadenia sú rozdelené na vákuum, pás a slučku. Posledné z nich sú cenovo výhodné, ale ich použitie je menej výhodné. Uvedené typy zariadení sú obojstranný fixátor: jeden spočíva na lonovej kosti, druhý zaisťuje telo penisu a hlavu. Po stranách penisu sú špeciálne pružiny, ktoré umožňujú ťahové pohyby. Táto adaptácia pracuje na prirodzenej schopnosti penisu meniť sa a rásť pod vplyvom fyzickej sily. Jeho pravidelné používanie zaručuje účinné zväčšenie penisu po niekoľkých týždňoch od začiatku používania.

Zavesenie zaťaženia

Jedným z najstarších postupov na zväčšenie penisu pomocou improvizovaných prostriedkov je použitie závaží a závaží. Účinok zväčšenia penisu z takýchto manipulácií skutočne existuje. Postup zahŕňa niekoľko etáp:

 • zahriatie penisu masážnymi pohybmi;
 • umiestnenie lepiacej omietky priamo pred hlavou;
 • zavesenie bremena na reťazec.

Počiatočné pokusy zadržať záťaž by mali byť približne 1-3 minúty. Čas sa postupne zvyšuje, rovnako ako váha váh.

Pozor!Hlava penisu by nemala byť vystavená hmotnosti genitálií. Ak k tomu dôjde, hmotnosť by sa mala znížiť koordináciou hmotnosti závaží.

Masáž

Podľa hodnotení opýtaných mužov môže cielená masáž penisu dosiahnuť pozitívne výsledky po 3 mesiacoch pravidelného tréningu. Účinná a kvalitná masáž na zväčšenie penisu doma sa skladá z 3 stupňov:

 1. Prípravné.Dôkladne si umyte ruky a genitálie. Prostredie by malo byť pokojné a priaznivé pre daný postup. Ďalej musíte navlhčiť obrúsok vyrobený z prírodných tkanín teplou vodou a na pár minút do neho zabaliť penis. Tento postup aktivuje prietok krvi do orgánu.
 2. Masáž na zväčšenie penisu.Niekoľko kvapiek masážneho oleja (neutrálneho) sa aplikuje na dlane a spodnú časť penisu. Ďalšie akcie možno vykonať podľa jednej z dvoch schém:
  1. Štandardná technika na zväčšenie dĺžky penisu. Pripomína normálnu masturbáciu. Penis je zovretý „prstencom“ palca a ukazováka. Pohyby sa vykonávajú na „ochabnutom“ člene. Do 3 minút musíte masírovať penis od základne po hlavu. Zvyčajne táto manipulácia stimuluje erekciu. Proces by nemal byť ukončený ejakuláciou, mal by sa „obmedziť“ ihneď po vytvorení „stúpačky“.
  2. Pohyby na zväčšenie priemeru penisu. Prsty ľavej ruky pevne pokrývajú celú dĺžku penisu. Pri jemných krútivých pohyboch pravej končatiny je potrebné zostupovať čoraz vyššie pozdĺž kmeňa orgánu.
 3. Konečná fáza.Umyte olej z penisu a oblečte si spodnú bielizeň, ktorá neobmedzuje pohyb. Nenechajte podchladenie oblasti podrobovanej masáži. Aby ste to dosiahli, mali by ste vykonať procedúru pred spaním, aby ste išli spať bezprostredne po masáži, s výnimkou možnosti vystavenia studenému vzduchu.

Používanie pumpy

Princíp činnosti tohto zariadenia spočíva v pôsobení na člena s nízkym tlakom. Za týmto účelom je orgán umiestnený v špeciálnom zariadení, ktoré sa nazýva pumpa. V dôsledku pohybov zariadenia, pripomínajúcich činnosť piestu, krv prudko prúdi do penisu a slabo ho opúšťa. Pumpa na penis je veľmi populárne zariadenie medzi mužmi, ktorí si chcú doma zväčšiť nielen dĺžku, ale aj hrúbku penisu.

Jelqing a ďalšie cvičenia

Technika jelqing je špeciálny systém pohybov pripomínajúci masáž penisu, s jediným rozdielom, že jelqing sa vykonáva za nevyhnutného použitia špeciálneho lubrikantu. Všeobecne sa takáto nezávislá metóda zväčšenia penisu považuje za veľmi starú - podľa niektorých štúdií ju používali už starí Afričania a Indovia.

Princípom jelqingu je vykonávať pohyby podobné dojeniu. Procedúra sa vykonáva na vzpriamenom, vzpriamenom penise. Palcom a ukazovákom by ste mali ťahať orgán nadol a potom von a urobiť masáž. Prsty by mali zasahovať po celej ploche penisu okrem žaluďa.

Tip.Táto metóda bude prospešná, iba ak sa použije mazivo. Nie je možné použiť improvizované výrobky vo forme šampónov a gélov. Hlavným účelom jelqingu je zvýšiť krvný obeh v penise a pomôcť tak zväčšiť jeho hrúbku a dĺžku.

Okrem toho doma môžete na zväčšenie penisu použiť nasledujúce gymnastické cvičenia:

 1. Pomocou vrecka naplneného ohriatymi cereáliami urobte predbežné pripojenia k penisu. Ďalej sa orgán uvedie do stavu neúplnej erekcie. Chytením jeho koreňa prstami by ste sa mali pohnúť nahor, akoby ste ťahali orgán. Nemali by ste dosiahnuť penis až k samotnej hlave. Takéto cvičenie sa odporúča vykonať v 20 prístupoch každý deň, pričom sa zvýši rýchlosť a počet sa zvýši až 200-krát. V prípade silnej erekcie by sa triedy mali odložiť a počkať, kým dôstojnosť „neklesne“, a potom opäť pokračovať v pohybe.
 2. Pohyby sa robia celou dlaňou. Penis by mal byť obalený okolo a stlačený asi 10 sekúnd. Počas tohto stlačenia by mal byť orgán striedavo a do strán potiahnutý tam a späť.

Ďalšie metódy zväčšenia penisu

Ak uvedené spôsoby, ktoré je možné použiť doma, nepomohli so zväčšením penisu, mali by ste zvážiť alternatívne riešenia tohto problému:

 1. Zväčšenie penisu pomocou sódy. Držiteľ domáceho záznamu o účinnosti zväčšenia penisu. Aplikuje sa nasledujúcimi spôsobmi:
  • tácky
  • ;
  • kompresie a aplikácie;
  • čistenie;
  • masáž.

  Takéto manipulácie so sódou pomáhajú zvyšovať prietok krvi v oblasti penisu a podľa uistenia mužov, ktorí používali tento výrobok, výrazne zväčšujú penis.

 2. Doplnky výživy na potenciu. Alternatívne lieky na zväčšenie penisu. Patria sem rôzne hormonálne a bylinné prípravky, pilulky, gély, krémy atď. Takéto formulácie pomáhajú krvi prúdiť voľnejšie do panvovej oblasti, rozširujú cievy a súčasne zväčšujú penis.
 3. Tryska. Vhodné pre mužov, ktorí hľadajú skutočné zväčšenie penisu tesne pred pohlavným stykom. Prílohy nielen opravujú veľkosť penisu, ale zlepšujú aj stav erekcie.
 4. Pre vašu informáciu.Tieto dýzy sú zatvorené a otvorené. Prvé z nich sú určené na zväčšenie dĺžky penisu bez toho, aby ste opustili domov; kvôli prispôsobeniu hrúbky má zmysel kúpiť si otvorenú verziu. Tipy na zväčšenie penisu sú zvyčajne vyrobené zo silikónu alebo latexu. Pomáhajú zväčšiť penis o 3 - 10 cm.

 5. Lipofilling. Bezkrvná alternatíva k chirurgickému zákroku. Špeciálna ihla sa používa na vstrekovanie tuku do tela penisu, ktorý sa čerpá z ktorejkoľvek časti tela pacienta. Pomocou takejto manipulácie sa upravuje veľkosť a šírka penisu, vďaka čomu je dlhší a hrubší. Metóda prakticky nespôsobuje vedľajšie účinky, pretože zavedený materiál patrí pacientovi, to znamená, že sa považuje za biologicky kompatibilný. Namiesto tukového tkaniva sa môže použiť kyselina hyalurónová, ale účinok takýchto injekcií zmizne po 1 roku.
 6. Pilulky na zväčšenie penisu. Ďalším spôsobom, ako si zväčšiť penis bez operácie.
 7. Chirurgia. Používa sa ako posledná možnosť, keď je veľkosť mužnosti skutočne zanedbateľná a ak iné spôsoby zväčšenia penisu priamo doma nepriniesli výsledky. Operácia spočíva v prerezaní väzu umiestneného v lonovej oblasti a predĺžení penisu z tejto oblasti. Ďalej sú fixované telo penisu a plast tkanív pubickej zóny. Priemerný nárast po takomto zásahu je 5 cm Výhodou tohto augmentačného postupu je, že získané výsledky sa navždy uložia.
 8. Produkty na zväčšenie penisu.

Predĺženie penisu je proces, ktorý dokáže takmer každý človek samostatne ovládať. Na tento účel sú vhodné takmer všetky dostupné moderné lieky vrátane rôznych masti, injekcií a iných liečivých alebo neliečivých prípravkov. Ak nie je dôvera v tradičnú terapiu, môžete si zvoliť alternatívnu metódu v podobe zavesenia závažia, jelqingu, liečby sódou atď. Správny prístup k cvičeniu a systematickosť ich realizácie pomôžu dosiahnuť významné výsledky v relatívne krátkom čase.