JEDNODUCHÉ SPÔSOBY RÝCHLEHO ZVÝŠENIA Dicka

Ak chcete rýchlo a natrvalo zväčšiť svoj penis doma, ťažko si môžete vziať magické pilulky alebo piť liečivé byliny - neexistujú žiadne lieky, ktoré by okamžite a po dlhú dobu mohli predĺžiť a zosilniť penis. Preto, ak chcete doma zväčšiť svoj penis, budete potrebovať nielen zázračný krém, ale aj svalový tréning, masáž, mechanické naťahovanie alebo iné manipulácie.

Je potrebné zväčšiť penis

v akých prípadoch je potrebné zväčšiť penis

Ako viete, penis je pýchou každého človeka. Paradoxne takmer všetci muži nie sú spokojní s veľkosťou svojej dôstojnosti. Avšak v našej dobe nie každý má schopnosti a túžbu zväčšiť penis pomocou chirurgického zákroku alebo drahého vybavenia.

Ale ak dokážete budovať svaly, tak prečo by ste nemohli urobiť to isté s genitáliami? Penis nie je sval a je logické predpokladať, že existujú cvičenia, ktoré jeho veľkosť zväčšia. Hlavnou podmienkou úspešného zväčšenia penisu, ako aj v iných dôležitých veciach, je pravidelné cvičenie.

Avšak predtým, ako sa rozhodnete pre zväčšenie penisu, musíte pochopiť, či je to potrebné urobiť za vás. Ďalej sa odporúča konzultovať s urológom.

Celosvetovo akceptovaná mierka mužskej veľkosti je nasledovná:

 • Malý penis meria až 16 cm.
 • Stredne veľký penis môže byť dlhý 16 až 18 cm.
 • Penis, ktorý je viac ako 18 cm dlhý, je veľký.

Preto, ak máte malý penis alebo sa chcete stať majiteľom veľkej dôstojnosti, odporúčame vám venovať pozornosť technikám, ktoré môžete používať doma.

Praktický sprievodca rozšírením penisu

S cieľom zväčšiť penis o niekoľko sentimentov odporúčame venovať pozornosť špeciálnej gymnastike. Ak sa vykonáva pravidelne, môžete si všimnúť nielen zvýšenie penisu, ale aj zníženie jeho citlivosti, čo vám umožní predĺžiť pohlavný styk.

spôsoby, ako zväčšiť mužského člena
 1. Cvičenie by sa malo vykonávať v uvoľnenom stave.
 2. Jednou rukou chyťte penis a pevne stlačte žaluď. V tomto prípade by nemali byť bolestivé pocity, ako aj poruchy obehu.
 3. Vytiahnite penis od seba, nerobte náhle trhavé pohyby. Musíte ťahať, kým sa neobjavia nepríjemné pocity.
 4. Udržujte penis v tomto stave niekoľko minút a snažte sa postupne zväčšovať natiahnutie.
 5. Urobte si krátku prestávku. Zároveň si doprajte jemnú masáž, ktorá pomôže obnoviť normálny krvný obeh.
 6. Cvičenie by sa malo opakovať niekoľkokrát a neustále meniť smer napínania penisu. Nezabudnite masírovať po každom natiahnutí.
 7. Pri poslednom prístupe zopakujte prvé cvičenie a potom desaťkrát pevne stlačte penis.

Manuálna stimulácia genitálií nie je o nič menej účinná ako iné techniky, ktoré zahŕňajú mechanické prístroje alebo lieky. Táto technika je najbezpečnejším spôsobom, ako zvýšiť mužnosť.

Je to tak preto, lebo sa používa najbezpečnejší stisk, ktorý eliminuje tlak na dôležité nervové zakončenia. Je však veľmi dôležité počúvať svoje vnemy, aby ste nestlačili príliš silno a nenarúšali obeh.

Pri pravidelnom vykonávaní tohto cvičenia je možné predĺžiť dĺžku penisu o niekoľko centimetrov za 3-4 mesiace. Prvé výsledky si navyše budete môcť všimnúť za 2 - 3 týždne.

Masážne metódy na zväčšenie veľkosti penisu

Predtým, ako začnete masírovať penis, musíte sa pripraviť. To je veľmi dôležité nielen pre účinnosť masáže, ale aj pre bezpečné vykonávanie tejto techniky. V prvom rade si treba umyť ruky a ošetriť ich dezinfekčným roztokom. Na penis by sa mal dať teplý obklad. Na to sa používa mäkká prírodná tkanina, ktorá je navlhčená termálnou vodou. Čas kompresie je asi tri minúty. Po uplynutí tejto doby sa musí látka opäť navlhčiť a postup sa musí znova zopakovať. Potom je penis pripravený na masáž. Môžete tak zlepšiť prívod krvi do mäkkých tkanív, ako aj zlepšiť pružnosť pokožky, takže masáž bude účinnejšia.

Hlavné stupne masáže:

 1. Pohodlne sa usaďte.
 2. Člen musí byť v vzrušenom stave.
 3. Namažte si penis.
 4. Chyťte ho palcom a ukazovákom na základni.
 5. Robte silné a jemné pohyby dole a von. V takom prípade je potrebné dotknúť sa celého povrchu orgánu, okrem hlavy. Pohyby by mali byť ako dojenie kravy.
 6. Pokračujte v masáži 10-15 minút.
 7. Masáž by sa mala robiť každý deň.

Výrazné zväčšenie hrúbky aj dĺžky penisu je možné nahradiť po niekoľkých týždňoch pravidelnej masáže.

Existuje aj špeciálna technika, ktorá umožňuje rýchlo zväčšiť veľkosť hlavy. Táto technika pripomína vyššie uvedenú masážnu metódu, ale všetky pohyby je potrebné vykonávať pomaly.

masáž na zväčšenie mužského penisu

Masážne kroky:

 1. Snažte sa dostať čo najviac krvi do hlavy. Zároveň sledujte hladinu tlaku v genitáliách.
 2. Držte prsty v tejto polohe niekoľko sekúnd.
 3. Pustite prsty a oddýchnite si.
 4. Masážne pohyby ešte raz opakujte, aby ste predĺžili čas pôsobenia na hlavu.
 5. Po cvičení sa veľkosť penisu zväčší. Stlačte základňu penisu a podržte ju niekoľko sekúnd.
 6. Túto masáž robte každý deň po dobu 10 minút.

Pravidelnou masážou sa váš penis nielen zväčší, ale budete sa môcť pochváliť aj výdržou a zvýšenou sexuálnou aktivitou. Odporúča sa pravidelne meniť techniky, aby sa aktívne ovplyvnili všetky zóny penisu.

A nezabudnite, že žiadne tréningy nebudú účinné, ak ich účinok nezlepšíte pozitívnymi emóciami. Musíte sa milovať a chváliť svoju mužnosť a mentálne dorásť požadované centimetre. Pomôže vám to zostať po pár dňoch pri cvičení a pomôže vám dokončiť stavbu vášho vysnívaného tela.