Recenzie o Maxisize

 • Michal
  S manželkou sme spolu 4 roky. Máme spoločné zamestnanie, spoločných priateľov a koníčky. Ale v pastelových farbách nebolo všetko také ružové. Bolo to kvôli veľkosti môjho penisu. Raz moja žena kúpila Maxisize. Spočiatku som sa dokonca trochu urazil. Ale po týždni som videl výsledok. A po mesiaci sa veľkosť môjho penisu zväčšila o 5 cm. Manželka je rovnako ako ja potešená!
  Maxisize
 • Michal
  Mal som problémy s erekciou. Bola som u lekára, ale nič nepomohlo. Napodiv mi pomohla Maxisize. Za dva týždne používania mi výrazne narástol penis. Stal som sa sebaistejším a problém s erekciou zmizol sám od seba. Ak si pred pohlavným stykom natriete penis, všeobecne sa cítim ako sexuálny gigant.
  Maxisize
 • Michal
  Maxisize mi zachránil život! Presnejšie povedané, zbavený nudy a jednotvárnosti. Čo teraz nie je noc, je sviatok pre mňa a pre moju manželku. Nezáleží ani na tom, že spíme veľmi málo. Po použití krému sa môj penis nielen zväčšil (+6 cm), ale tiež sa zvýšil jeho erekcia a pohlavný styk začal dosahovať 2 hodiny.
  Maxisize
 • Štefan
  Moje vzťahy s dievčatami nedopadli dobre. Presnejšie, všetci hovorili, že som dobrý človek, ale už nie. Dôvodom bola skromná veľkosť môjho penisu. Vyskúšala som všelijaké ľudové recepty, ale nič mi nepomohlo. Maxisize pomohol vyriešiť môj problém za mňa. Za 2 mesiace penis narástol o 5 cm a stal sa oveľa hrubším.
  Maxisize
 • Jozef
  Aplikujem Maxisize na penis pred stykom. Moja priateľka to niekedy robí spolu s masážou. Člen sa stáva oveľa väčším. Naše pohlavie sa stáva dlhšie a intenzívnejšie. Som jednoducho potešená krémom. A dievča teraz zažije orgazmus vždy, a nie z času na čas.
  Maxisize
Užívateľské hodnotenie Maxisize
4
29