Skúsenosti v používaní Maxisize

Tuba krému na zväčšenie penisu Maxisize

Dal som to ako žart, ale pomohol som to vážne

Volám sa Michael a žijem v Mexico City. Mám najlepšieho priateľa - Sama. Poznáme ho od raného detstva. Je to super chlap, ale veľmi plachý. Taký typický nerd. Po vysokej škole sa oženil, ale doslova o rok neskôr sa rozviedol a ešte viac sa stiahol do úzadia. Raz sme s ním sedeli a po práci pili pivo a on mi hovoril o svojom probléme. Ukázalo sa, že ho jeho žena opustila kvôli tomu, že ju nemohol potešiť v posteli. Sam mal malý penis a veľmi ho to rozladilo.

Keď mal Sam narodeniny, dal som mu darček - kúpil som niekoľko tubíc krému Maxisize. Naozaj neverím na všetky také veci, ale myslel som si, že to zrazu pomôže. Sam bol navyše úplne v depresii. Pokúsil sa randiť s niekoľkými ďalšími dievčatami, všetky jeho vzťahy sa však skončili po nevydarenom sexe.

Stretli sme sa so Samom o 2 mesiace neskôr a hneď som ho ani nespoznal. Už dlho som ho nevidel tak šťastného. Ukázalo sa, že Sam vyskúšala krém Maxisize a vyšlo to. Sam povedal, že jeho penis sa zväčšil o 6 centimetrov a bol tiež oveľa hrubší ako predtým. Sam sa prestal báť intímnych vzťahov, našiel si priateľku a každý deň s ňou sexoval. Bol mi neskutočne vďačný za to, že som mu dal Maxisize.

Po tomto príbehu som sa rozhodol vyskúšať krém na sebe, aj keď s veľkosťou penisu nemám nijaký zvláštny problém. Už po týždni používania sa zväčšil aj môj penis a moja žena bola z nových pozícií a dlhšieho styku úplne potešená.

Penis zväčšený pomocou Maxisize o 3 cm

Teraz krém používam iba príležitostne, keď chcem niečo teplejšie. Výsledok je však skutočne skvelý a nie je to na jeden deň, ale zostáva navždy. Odporúčam všetkým mužom vyskúšať. Určite nebudete ľutovať.

Ako používať Maxisize

Krém Maxisize sa používa veľmi pohodlne a dokonca aj jeho aplikácia je už príjemná, pretože by sa mal nanášať masážnymi pohybmi. Po nanesení krému nedochádza k pocitu pálenia ani k iným nepríjemným pocitom. Naopak, cítite teplo a príval energie. A po 30 minútach môžete vidieť, že sa člen oveľa zväčšil.

Verím, že krém Maxisize je skutočne najlepším krémom na zväčšenie penisu. Funguje to na 100%. A spôsob jeho použitia je tiež ekonomický. Tento krém je skvelou alternatívou pre tých mužov, ktorí majú nejaké problémy v intímnej sfére. A kto nemá problémy, bude si tento krém tiež obľúbiť. Pozdvihuje sexuálne vzťahy na novú úroveň zmyselnosti. Každá žena si okamžite všimne zmeny a bude vás milovať ešte viac.

Maxisize sa musí nanášať masážnymi pohybmi

Ak chcete krém natrieť, nemusíte ísť k lekárovi, absolvujte množstvo testov. Ak nemáte srdcové choroby a alergie na zložky krému, môžete ho pokojne použiť. Krém navyše pomáha nielen vyrovnať sa s fyzickými problémami, ale aj s psychologickými. Akonáhle uvidíte, aké veľké potešenie váš partner dostáva, nesmierne vzrastie sebavedomie.

Gélový zážitok

Pred sexom vždy použijem krém. Najskôr sa osprchujem, potom mi manželka nanesie krém na penis. Robí mi fantastickú masáž, ktorú zvyčajne kombinujeme s predohrou. Do pol hodiny po nanesení krému mám taký nával energie, že som pripravená sexovať celú noc. Jedna tuba s denným používaním vystačí na 15 dní.